Święto Niepodległości

Kategoria: Z życia szkoły

Dodano: środa 23 listopada 2011 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2011_52.jpg

10 listopada odbyła się szkolna akademia z okazji Święta Niepodległości.

Walka, Ojczyzna, patriotyzm, niepodległość, wolność to hasła, które często występowały w słowach narratorów Marty Pasternak i Daniela Olczaka oraz recytowanych wierszach przez: Agatę Sawę, Weronikę Krzewińską, Julię Czarnecką, Natalię Przybylską i Patrycję Smolarek. Dopełnieniem słów była muzyka i piosenki wykonane przez chór pod kierunkiem pani Romy Wróblewskiej oraz prezentacja slajdów przygotowana przez panią Małgorzatę Jędraszak. Wydarzenia sprzed 93 lat przypominały nie tylko o patriotyzmie naszych przodków, ale miały skłonić obecnych na sali do refleksji, ponieważ: „Ojczyzna to wielki zbiorowy obowiązek”. Scenariusz akademii przygotowała pani Elżbieta Waligóra. Uroczystość zakończył wspaniały występ laureatów Międzypowiatowego Przeglądu Pieśni i Piosenki Patriotycznej: Katarzyna Bednarek, Martyna Gradusiak i Daniel Olczak, którzy wykonali nagrodzone utwory. Gratulujemy Zespołowi i pani Romie Wróblewskiej.

Fotorelacja:


Komentarze [0]

refresh