Szkolny Konkurs Recytatorski

Kategoria: Biblioteka

Dodano: środa 9 marca 2016 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2016_27.jpg

Halina Poświatowska w jednym ze swoich wierszy napisała, że oswajanie słów jest trudniejsze niż oswajanie tygrysów- trzeba pokochać je wszystkie, aby popis wypadł pomyślnie. Z niełatwym zadaniem poskramiaczy słów zmierzyli się uczestnicy zorganizowanego przez bibliotekę Szkolnego Konkursu Recytatorskiego, który odbył się 7 marca 2016 r. Najlepszy w deklamatorskich zmaganiach okazał się Michał Wąsiewicz z kl. 3b, który zaprezentował utwór Ludwika Jerzego Kerna ,,O rodzicach”. Piękną recytacją popisały się także Weronika Itczak z kl. 1 e i Aleksandra Foczmaniak z kl. 1c, zajmując drugie i trzecie miejsce na konkursowym podium. Wyróżnienie otrzymała Julia Stawska, uczennica kl. 2 a. Świetny wynik  pierwszoklasistek dobrze rokuje na przyszłość smiley
 

MIchał będzie reprezentował szkołę w kolejnych konkursach- podczas wrzesińskich ,,Talentów” oraz na Święcie Teatru w Nowym Folwarku. Laureatom i wszystkim uczestnikom gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy.
 


 Komentarze [0]

refresh