KONKURS PTOP SALAMANDRA

Kategoria: Z życia szkoły

Dodano: czwartek 10 marca 2016 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2016_26.jpg

Konkurs Polskiego Towarzystwa Ochrony Przyrody „Salamandra” jak co roku należy do jednych z najtrudniejszych. Jest on skierowany do dzieci i młodzieży zainteresowanych przyrodą, szczególnie gatunkami chronionymi. Uczniowie muszą samodzielnie zdobywać wiedzę, która absolutnie nie mieści się w podręcznikach szkolnych.

Tematem przewodnim tegorocznego konkursu były „Rośliny i zwierzęta gór”.

Miłosz Machi (2B), Anna Gawron (2A), Patrycja Bielecka (2A), Paulina Półrul (2A) i Julia Stawska (2A), to tegoroczni reprezentanci naszego gimnazjum w etapie rejonowym, który odbył się 6 lutego 2016 r. w Gimnazjum nr 1 we Wrześni. Wszyscy uczestnicy uzyskali wysokie wyniki - serdecznie gratulujemy!Komentarze [1]

refresh
  1. Ale słodka dziewczynka po prawej na dole
    Dodał:Krzysiu, 2019-01-21 22:06:26