Finał B w piłce siatkowej młodzików

Kategoria: Siatkarskie Ośrodki Szkolne

Dodano: czwartek 17 marca 2016 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2016_29.jpgW dniu 12.03.2016 r. w Nowym Tomyślu odbył się finał B w piłce siatkowej młodzików. Zespół z naszej szkoły zajął w nim pierwsze miejsce. Na otwarcie turnieju chłopcy pokonali 2:0 Nowy Tomyśl, następnie 2:0 Ostrowite i ulegli 1:2 zespołowi Piast Krotoszyn. Zwycięstwo w tym turnieju zapewniło piątą lokatę w gronie piętnastu drużyn z całej Wielkopolski. MVP turnieju został wybrany Wiktor Kowalski, najlepiej blokującym Oskar Kubiak, a najlepszym rozgrywającym Krystian Stankowski. Skład zespołu: Kacper Leracz , Krystian Stankowski, Oskar Kubiak, Aleksander Hyżorek, Wojciech Erenz, Wiktor Kowalski, Michał Cegielski, Adam Sikorski, Szymon Orzechowski, Bartosz Nowak, Wiktor Wąsak, Patryk Ligocki.

Komentarze [0]

refresh