Finał Rejonu Poznań-Wschód w Piłce Siatkowej Chłopców

Kategoria: Siatkarskie Ośrodki Szkolne

Dodano: piątek 18 marca 2016 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2016_33.jpg

W czwartek 17 marca w Jarocinie rozegrany został Finał  Rejonu Poznań-Wschód w Piłce Siatkowej Chłopców. Reprezentacja Gimnazjum nr 2 Września składająca się z uczniów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych okazała się bezkonkurencyjna wśród czterech startujących gimnazjów. W pierwszym meczu wrześnianie pokonali 2:0 Gimnazjum nr 5 Jarocin. W meczu o I miejsce podopieczni Przemysława Motyla i Szymona Stefańskiego pokonali 2:0 Gimnazjum Żydowo zapewniając sobie  awans do turnieju finałowego XVII Gimnazjady w Piłce Siatkowej. Gratulujemy i życzymy samych wygranych w turnieju finałowym, który odbędzie się w Krotoszynie w dniach 8-9 kwietnia.

Reprezentacja Gimnazjum nr 2 Września: Konrad Duczkowski, Mikołaj Konopkiewicz, Łukasz Kozubiński, Cyprian Kostrzewski, Wiktor Pluciński, Jakub Kowalczykiewicz, Patryk Ligocki, Mateusz Wiśniewski, Piotr Melewski, Oskar Kubiak, Kacper Leracz, Tomasz Piechowiak, Mikołaj Ziółkowski, Wiktor Kowalski i Krystian Stankowski oraz trenerzy Przemysław Motyl i Szymon Stefański.Komentarze [0]

refresh