Podsumowanie konkursów z języka niemieckiego

Kategoria: Z życia szkoły

Dodano: niedziela 20 marca 2016 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2016_34.jpgDnia 15 marca, w Liceum Ogólnokształcącym we Wrześni odbyła się uroczystość podsumowania konkursów z języka niemieckiego w ramach projektu ,,Konstruowanie zasad spójności nauczania przedmiotów ogólnokształcących na poziomie gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalnej’’. Wśród laureatów znaleźli się również uczniowie naszej szkoły: Michał Wąsiewicz z klasy 3 b, który zajął I miejsce w Konkursie Głośnego Czytania, Iga Sroka i Mikołaj Filipiak z kl. 2 a, którzy zajęli II m. w Konkursie-Dyktando i Konkursie Krajoznawczym. Główną nagrodą jest dla młodzieży wycieczka do Berlina w dniu 21 kwietnia. Gratulujemy i życzymy Wam dalszych sukcesów!Komentarze [0]

refresh