Kolejne sukcesy naszych uczniów

Dodano: środa 23 marca 2016 r.

news_2016_36.jpg

Michał Marciniak, Michał Wąsiewicz z kl. III b oraz Kacper Szady z kl. II b przez ostatnie dwa tygodnie brali udział w okręgowych eliminacjach Ogólnopolskiej Gimnazjalnej Olimpiady Przedsiębiorczości. Chłopcy podejmowali decyzje z zakresu marketingu i ekonomii, uczestnicząc w grze menadżerskiej. Nasz zespół wypadł świetnie i zakwalifikował się do ścisłego finału, który odbędzie się 12 maja w Warszawie.

Sukcesem zakończył się również etap okręgowy Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie, w którym Bartosz Adamczyk z kl. III b zdobył maksymalną liczbę punktów z przeprowadzonego testu wiedzy o polityce i wiedzy o społeczeństwie. Przed Bartkiem eliminacje centralne również w Warszawie. Trzymamy kciuki za całą czwórkę i życzymy dalszych sukcesów!