Uroczystość wręczenia zaświadczeń laureatom konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2015/2016

Kategoria: Z życia szkoły

Dodano: piątek 22 kwietnia 2016 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2016_54.jpgDnia 12.04.2016r. – w Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej II st. im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu odbyło się wręczenie zaświadczeń i nagród dla laureatów konkursów przedmiotowych organizowanych przez Wielkopolskiego Kuratora Oświaty. Zaświadczenia i nagrody wręczyła Pani Elżbieta Leszczyńska - Wielkopolski Kurator Oświaty. W tegorocznych konkursach przedmiotowych uczestniczyło aż 50 043 uczniów z 575 gimnazjów województwa wielkopolskiego. Tytuł laureata uzyskało 558 uczniów. Wśród laureatów znaleźli się także nasi uczniowie: Mikołaj Filipiak z klasy IIa – laureat konkursu biologicznego, nauczyciel przygotowujący p. Agnieszka Górska, Dawid Szwarc z klasy IIb – laureat konkursu geograficznego, nauczyciel przygotowujący p. Izabela Nowicka, Stanisław Krzymkowski z klasy IIa i Kacper Szady z klasy IIb – laureaci konkursu historycznego, nauczyciel przygotowujący p. Kinga Kurjańska.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Komentarze [0]

refresh