WE ARE THE CHAMPIONS Z INFORMATYKI

Dodano: środa 27 kwietnia 2016 r.

news_2016_56.jpg

Uczniowie naszej szkoły: Stanisław Roszkowiak i Bartosz Adamczyk z kl.3B(mat-info) mogą o sobie powiedzieć "we are the champions" z informatyki. W tegorocznej już III edycji Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego InfoSukces organizowanego przez Politechnikę Łódzką zdobyli I miejsce w klasyfikacji drużynowej. Nasi reprezentacji przeszli do ścisłego finału konkursu ostatecznie zajmując bardzo wysokie miejsca w klasyfikacji indywidualnej: Stanisław Roszkowiak- 2.miejsce, a Bartosz Adamczyk- 6. miejsce. Obydwoje zdobyli tytuł laureata konkursu ogólnopolskiego InfoSukces. Uczniowie wykazali się bardzo wysokim poziomem wiedzy teoretycznej z informatyki oraz praktycznej z zakresu programowania. Dodajmy, że Stanisław Roszkowiak już po raz trzeci został finalistą w/w konkursu.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!