Mistrzostwa Powiatu w Streetaballu Dziewcząt

Kategoria: Sportowe

Dodano: środa 4 maja 2016 r.

news_2016_60.jpg

Dnia 29.04.2016 na obiekcie sportowym ,,Orlik” przy Samorządowej Szkole Podstawowej nr 2 we Wrześni odbył się Wielkopolski Turniej Orlika 2016 w Streetballu Dziewcząt - etap powiatowy. Zawody rozegrano systemem ,, każdy z każdym”. Nasze gimnazjum reprezentowały dwie drużyny w składzie : Gimnazjum nr 2 I : Osuch Oliwia, Osajda Weronika, Gawlak Martyna, Wawrzyniak Izabella i Gimnazjum nr2 II : Klechammer Julia, Charemsa Katarzyna, Wachowicz Magdalena. Zawody odbywały się w sportowej atmosferze, nie zabrakło emocji i ducha zdrowej rywalizacji . Najlepszą drużyną w turnieju był zespół naszej szkoły Gimnazjum nr2 I, który odniósł zwycięstwo we wszystkich swoich meczach. Mniej szczęścia miał drugi zespół, który swoje mecze przegrał po zaciętych pojedynkach.

Wszystko odbyło się przy pięknej słonecznej pogodzie. Można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników i grę w myśl propagowanych zasad fair play.

Do zawodów rejonowych awansowały drużyny z dwóch pierwszych miejsc : Gimnazjum nr 2 I Września i Gimnazjum Pyzdry. Dziewczętom gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszym etapie rozgrywek!