• nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2016_61.jpgDnia 25.04.2016 roku na stadionie lekkoatletycznym ZSTiO we Wrześni odbyła się XVII Powiatowa Gimnazjada w Lekkiej Atletyce. Pomimo zimna i przenikliwego wiatru młodzież Gimnazjum nr2 zaprezentowała się dobrze. Uczniowie zdobyli wiele medali i pobili rekordy życiowe. Miejsca na podium zajęli: I miejsca - Joanna Czerniejewska na 300m, Marika Majewska na 80m ppł,Oliwia Głowska w skoku w dal, Wiktoria Jagodzińska, Marika Majewska, Joanna Czerniejewska, Oliwia Głowska w sztafcie 4x100m, Krystian Śniegowski na 300m, Wiktor Pluciński, Kacper Leracz, Bartłomiej Wawrzyniak, Konrad Duczkowski w sztafecie szwedzkiej. II miejsca - Martyna Dutkiewicz na 600m, Kacper Strzyżewski na 100m, Wiktor Pluciński na 300m, Kacper Strzyżewski, Krystian Śniegowski, Mikołaj Knopkiewicz, Kamil Białożyński w sztafecie 4x100m. III miejsce zajął Kamil Białożyński w biegu na 100m. Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy powodzenia w następnych startach.