Szkolny Konkurs Historyczny

Kategoria: Z życia szkoły

Dodano: środa 18 maja 2016 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2016_68.jpg

1 kwietnia 2016 r. 38 uczniów z klas I, II i III przystąpiło do drugiej edycji Szkolnego Konkursu Historycznego pt. „Polska Piastów”. Część zadań konkursowych związana była z 1050 rocznicą chrztu Polski. Uczniowie wykazali się dużą wiedzą. Jury w składzie: p. Elżbieta Waligóra, p. Agnieszka Wardeńska – Grzegorska i p. Eleonora Rybak wyłoniło 8 laureatów :

I miejsce ex eaquo zajęli: Maria Borowczyk z klasy III e i Patryk Kaczmarek z klasy II b II miejsce ex eaquo: Monika Pawlak z klasy III a i Michał Ladorski z klasy I b III miejsce: Mikołaj Przybylski z klasy II e IV miejsce: Kacper Orwat z klasy III e V miejsce ex eaquo: Julia Nowicka z klasy II b i Dominik Bosacki z klasy III a. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach historycznych.
 

Laureaci konkursu ( od lewej ): Michał Ladorski, Mikołaj Przybylski, Patryk Kaczmarek, Dominik Bosacki, Julia Nowicka i Monika Pawlak

 Komentarze [0]

refresh