Szkolna debata nad KODEKSEM 2.0

Kategoria: Z życia szkoły

Dodano: środa 7 grudnia 2011 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2011_59.jpgDnia 5 grudnia 2011 roku odbyła się szkolna debata, w której uczestniczyli reprezentanci wszystkich klas naszego gimnazjum. Celem debaty było stworzenie szkolnego kodeksu w ramach projektu „Szkoła z klasą 2.0”. Wcześniej klasy: 1a, 1b, 1d, 2a, 3h, 3s przygotowały w ramach godzin wychowawczych własne kodeksy i podczas debaty prezentowały swoje pomysły. Klasy te w ramach realizacji projektu „Szkoła z klasa 2.0”  prowadzą również blogi, na których umieszczają swoje obserwacje i postępy w pracy z projektem. Debatę prowadziły uczennice klasy II A: Julia Gostyńska, Katarzyna Piechnik, Barbara Nowaczyk i Weronika Szkudlarek.
Więcej informacji o projekcie „Szkoła z klasą 2.0” można odnaleźć w zakładce poświęconej realizacji tego projektu w naszym gimnazjum.
Komentarze [0]

refresh