Supermaturzysta z języków obcych

Dodano: poniedziałek 13 czerwca 2016 r.

news_2016_88.jpg

09 czerwca 2016 r. uczniowie naszego gimnazjum z klasy IIE i IIS wzięli udział w podsumowaniu projektu „Supermaturzysta Powiatu Wrzesińskiego z Języka Angielskiego”. Tego dnia o godzinie 15:00 w Liceum Ogólnokształcącym im.Henryka Sienkiewicza we Wrześni uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu powiatu wrzesińskiego przystąpiło do testu podsumowującego z języków obcych.

Od kwietnia b.r. uczniowie naszej szkoły uczęszczali na zajęcia dodatkowe przygotowujące do finału Supermaturzysty z Języka Angielskiego oraz Języka Niemieckiego. Test ten sprawdzał wiedzę i umiejętności uczniów z zakresu rozumienia tekstu czytanego. W nagrodę wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy potwiedzające zdanie matury z języków obcych na poziomie gimnazjalnym.

Wszystkim Supermaturzystom serdecznie gratulujemy!