OTWARCIE ORLIKA W NASZEJ SZKOLE

Kategoria: Z życia szkoły

Dodano: wtorek 28 czerwca 2011 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2011_5.jpgW dniu 11 października 2010 roku w naszej szkole miało miejsce  uroczyste otwarcie Orlika . Boisko  powstało w ramach rządowego programu „Moje Boisko - Orlik 2012"
zakładającego budowę ogólnodostępnych, bezpłatnych kompleksów boisk sportowych wraz z szatniami i zapleczem socjalnym.  W uroczystości otwarcia udział wzięli  m.in. Wicemarszałek Województwa pani Krystyna Poślednia, władze naszego miasta i powiatu oraz dyrektorzy szkół Gminy Września .  Imprezę uświetniła także krótka część artystyczną przygotowana przez panią Elżbietę Górczyńską. Widzowie mogli podziwiać także mecz rozegrany pomiędzy uczniami klas sportowych.

Komentarze [0]

refresh