II Mistrzostwa Szkoły w Biegach na Orientację

Dodano: środa 15 czerwca 2016 r.

news_2016_94.jpgDnia 1 czerwca 2016 roku już po raz drugi odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Biegach na Orientację, Wzorem ubiegłego roku uczniowie Gimnazjum nr 2 walczyli o miano najlepszej i najlepszego biegacza na orientację. Zawody odbyły się na terenie ogródków działkowych znajdujących się w pobliżu naszej szkoły. Pogoda była kapryśna. Raz świeciło słońce, a za chwilę padał deszcz. Jednak nikomu to nie przeszkadzało i szyscy zawodnicy spisali się znakomicie. Wyniki klasyfikacji końcowej przedstawiają się następująco: dziewczęta - I m-ce Wiktoria Graczyk kl.IIa, II m-ce Iga Sroka kl.IIa, III m-ce Julia Klechamer kl.IIb. Chłopcy - I m-ce Łukasz Kozubiński kl.IIIs, II m-ce Jakub Przybylski kl.IIe, III m-ce Mateusz Jankowiak kl.IId. Gratulujemy wszystkim zawodnikom.