Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny "Września- moje miasto"

Kategoria: Z życia szkoły

Dodano: czwartek 16 czerwca 2016 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2016_96.jpg

Dnia 13.06.2016 r. w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących miało miejsce ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym pt. „Września - moje miasto”. Nad konkursem honorowy patronat objęli: Starosta Wrzesiński oraz Burmistrz Miasta i Gminy Września.  Patronat medialny sprawowały „Wiadomości Wrzesińskie”. Spośród 87 zdjęć i ich autorów jury wytypowało 10 laureatów. W grupie zwycięzców znaleźli się uczniowie naszego gimnazjum. W kategorii fotografia I miejsce zajęła Maria Andryszewska, w kategorii fotoreportaż największe uznanie zdobyły: Zuzanna Wysocka, Kinga Trocha i Anna Wardęska z klasy I a. Po wyróżnienie sięgnęła Gabriela Pawłowska również z klasy Ia.

Gratulujemy!Komentarze [0]

refresh