XVII POWIATOWY KONKURS PIOSENKI

Kategoria: Z życia szkoły

Dodano: czwartek 16 czerwca 2016 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2016_97.jpg

W dniach 13-15 czerwca b.r. we Wrzesińskim Ośrodku Kultury po raz 17 odbył się Powiatowy Konkurs Piosenki, organizowany przez Fundację Dzieci Wrzesińskich oraz Samorządową Szkołę Podstawową nr 6. Przesłuchania konkursowe miały miejsce 13 i 14 czerwca, w których wzięło udział ponad 100 uczestników, a 15 czerwca odbyło się uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień połączone z Koncertem Laureatów XVII Powiatowego Konkursu Piosenki.

Nasze gimnazjum reprezentowały solistki- Lidia Zdunek, Iga Iglewska, Sara Stawiszyńska kl. I A, Magdalena Ludwiczak, Zuzanna Gabruk kl. I E, Angelika Bączkiewicz kl. II F, Marta Lipińska i Monika Pawlak kl. III A oraz chór szkolny. Przesłuchania naszych reprezentantów okazały się dużym sukcesem wokalnym.

W kategorii solista- I miejsce zajęła Monika Pawlak wykonując piosenkę Dawida Podsiadło z własnym, gitarowym akompaniamentem- „Nieznajomy”-

II miejsce- zajęła Iga Iglewska z piosenką Edyty Górniak ”Niebo to my”

a wyróżnienie Lidia Zdunek prezentując utwór „Uczucia te”.

Nagrodą Specjalną uhonorowano nasz szkolny chór, który zaśpiewał piosenkę z rep. chóru Sound & Grace- „Dach”. GRATULACJE dla solistów i chóru! Komentarze [0]

refresh