Półfinał Mistrzostw Polski dla uczniów Gimnazjum nr 2 Września

Kategoria: Z życia szkoły

Dodano: poniedziałek 20 czerwca 2016 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2016_98.jpg

W dniach 11-12 czerwca na boiskach plażowych we Wrześni odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski Kadetów w Plażowej Piłce Siatkowej . Turniej ,w którym wzięło udział 20 par z całej Wielkopolski rozgrywany był systemem brazylijskim a Konrad Duczkowski i Wiktor Pluciński – uczniowie klasy sportowej IIIs- reprezentując KPS Progress Września, zajmując czwarte miejsce zapewniła sobie udział w turnieju półfinałowym Mistrzostw Polski. W meczu półfinałowym ulegli parze UKS Piast Krotoszyn, która wygrała cały turniej . W meczu o trzecie miejsce Konrad Duczkowski i Wiktor Pluciński przegrali 1:2 z parą z Gostynia . Oprócz wymienionej pary Gimnazjum nr 2 Września reprezentowane było jeszcze przez : Mateusza Wiśniewskiego i Jakuba Kowalczykiewicza , Mikołaja Knopkiewicza i Kacpra Leracza, Cypriana Kostrzewskiego, Patryka Ligockiego . Wszystkie pary reprezentujące KPS Progress Września to uczniowie Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego w Gimnazjum nr2 we Wrześni.

Już na początku lipca odbędzie się turniej półfinałowy mistrzostw Polski - życzymy powodzenia i awansu naszej parze do wielkiego finału.


 Komentarze [0]

refresh