Mistrzostwa Wielkopolski Młodzików w Siatkówce Plażowej.

Kategoria: Siatkarskie Ośrodki Szkolne

Dodano: wtorek 21 czerwca 2016 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2016_102.jpgW dniu 20 czerwca w Zbąszyniu odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski Młodzików w Siatkówce Plażowej. W całym turnieju rewelacyjnie zaprezentowały się obie pary z naszej szkoły, uczniowie klasy II s i I s: Kacper Leracz, Patryk Ligocki oraz Oskar Kubiak, Wiktor Kowalski. Turniej, w którym wzięło udział 15 par z całej Wielkopolski, rozgrywany był systemem brazylijskim. Chłopcy wygrali wszystkie mecze w drodze do finału. W meczu o złoty medal lepsi okazali się Patryk i Kacper, wygrywając 2:0. Oba zespoły uzyskały awans do turnieju półfinałowego Mistrzostw Polski, w którym zmierzą się z zawodnikami z województw: Opolskiego, Dolnośląskiego i Lubuskiego. Turniej zostanie rozegrany w dniach 04.07.- 06.07. ponownie w Zbąszyniu. Gratulacje !!! 

Komentarze [0]

refresh