POPOŁUDNIE Z PIOSENKĄ

Kategoria: Z życia szkoły

Dodano: środa 22 czerwca 2016 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2016_103.jpg

20 czerwca 2016 o godz. 17.00 w stołówce szkolnej, odbył się cykliczny koncert p.t „Popołudnie z piosenką”, który miał miejsce w naszej szkole już po raz ósmy. Spotkania przy muzyce, to podsumowanie naszej rocznej pracy artystycznej w sferze wokalnej; ruchu scenicznego oraz pokaz muzycznych talentów naszego gimnazjum. Przed licznie zgromadzoną publicznością, wystąpiły solistki i chór szkolny w repertuarze wybranym przez siebie- są to najprawdopodobniej ulubione piosenki naszych wokalistów, wykonywane w języku polskim i angielskim. Prowadzący koncert- Patrycja Marczak i Kacper Orwat z kl. III E, uroczyście otworzyli „ Popołudnie z piosenką” i zaprosili do wspólnej zabawy i śpiewania. Naszych gości przywitał szkolny chór, który zaśpiewał piosenkę z rep. Sound & Grace- „Dach” a następnie wystąpiły: Aleksandra Święcicka kl. II E, Magdalena Ludwiczak- kl. I E, Sara Stawiszyńska kl. I A ,Lidia Zdunek kl. I A , Karolina Witkowska kl. III E, Marta Lipińska kl. III A, Anna Wardęska kl. I A ,Weronika Andrzejewska kl. III E, Zuzanna Gabruk kl. I E ,Iga Iglewska kl. I A , Monika Pawlak kl. III A .

Ostatnia propozycja „Popołudnia z piosenką”została wykonana wspólnie z publicznością- to utwór bardzo znany i lubiany- „ Dni, których jeszcze nie znamy” Marka Grechuty, który niewątpliwie łączy pokolenia. Na koniec naszego muzykowania Patrycja i Kacper zaprosili wszystkich na „Popołudnie z piosenką” za rok. Oprawę muzyczną koncertu przygotowała pani Roma Wróblewska; dekorację pani Lucyna Jóźwiak; pokaz sfilmowała pani Elżbieta Górczyńska; opieką akustyczną i multimedialną, zajęli się uczniowie klasy III B i II B.

Naszym gościom dziękujemy za przybycie i wspólną zabawę.

Komentarze [0]

refresh