Kacper i Patryk z awansem do finału krajowego.

Kategoria: Sportowe

Dodano: czwartek 7 lipca 2016 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2016_105.jpgW dniach 05.07.- 06.07. w Zbąszyniu został rozegrany Półfinał Mistrzostw Polski młodzików w siatkówce plażowej. Uczniowie klasy II s: Kacper Leracz, Patryk Ligocki w pierwszym dniu turnieju pokonali kolejno 2:0 zawodników z Milicza oraz 2:0 zespół z Kędzierzyna Koźla. W drugim dniu o wejście do ścisłego finału ograli duet ze Wschowy 2:0. Mecz o złoty medal rozgrywany był w fatalnych warunkach atmosferycznch, jednak chłopcy potrafili sobie w nich poradzić i pokonali zespół z Kwilcza 2:0. Nie tracąc seta w turnieju awansowali do Finału Mistrzostw Polski, który zostanie rozegrany w Warszawie w dniach 26-28.07 2016 r. Gratulacje !!! Powodzenia w finale.

Komentarze [0]

refresh