Finał Mistrzostw Polski Młodzików w Siatkówce Plażowej

• nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2016_108.jpgW dniach 27.07.-28.07. w Warszawie został rozegrany Finał Mistrzostw Polski młodzików w siatkówce plażowej. Uczniowie klasy II s: Kacper Leracz, Patryk Ligocki w pierwszym dniu turnieju wygrali swój mecz walkowerem z parą z Międzyrzecza Bielecki/Borowicz, która nia stawiła się na zawody. W drugim spotkaniu uległa parze Resovii Rzeszów Durski/Ogonowski 1:2 (21:14, 19:21,13:15). Grając po prawej stronie drabinki turniejowej pokonała kolejno duet Wifamy Łódź Jóźwiak/Polak 2:1 (21:8, 18:21, 17:15) , następnie 2:1(18:21, 21:18 , 15:13) parę Nowowsiak/Piotrowski reprezentującą Nowy Sącz. W drugim dniu turnieju w meczu o wejście do najlepszej czwórki zmieżyła się z parą Maratonu Świnoujście Nowakowski/Michalski. Ten mecz zakończył udział naszych zawodników w turnieju. Porażka 1:2 (13:21, 21:18, 12:15) dała nam dzielone V/VI miejsce w kraju. Jest to największy jak do tej pory sukces młodych zawodników. Udział w imprezie tej rangi z pewnością pozwoli nabrać cennego doświadczenia i zaprocentuje w przyszłości.