Obóz językowy w Pieninach

Kategoria: Z życia szkoły

Dodano: czwartek 1 września 2016 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2016_111.jpg

W dniach 20-26 sierpnia uczniowie klas I a i I e przebywali na obozie językowym w Pieninach. Gimnazjaliści ćwiczyli umiejętności i sprawności praktycznego posługiwania się językiem angielskim. Zajęcia odbywały się w 2 grupach o wyrównanym poziomie i realizowane były w postaci projektów i warsztatów- tzw. language projects and works hops. Oprócz doskonalenia umiejętności językowych uczniowie podziwiali piękno Pienin z tratw oraz ze zdobytego szczytu Trzech Koron, a także Wąwozu Homole i Wąwozu Sobczańskiego. Zgłębili tajemnice zamków w Czorsztynie i Niedzicy. Skorzystali również z możliwości poznania historii Czerwonego Klasztoru po stronie słowackiej. Młodzież zwiedziła Izbę Regionalną, gdzie poznała zwyczaje regionu oraz posmakowała tradycyjnych moskoli. Korzystając z okazji zapoznaliśmy się z funkcjonowaniem elektrowni i tamy w Niedzicy. Wrażeń nie brakowało.Komentarze [0]

refresh