Dzień Gimnazjalisty na Olimpie!

Kategoria: Z życia szkoły

Dodano: wtorek 4 października 2016 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2016_119.jpg

30 września wszyscy pierwszoklasiści mieli swoje święto. W tym roku, podobnie jak latach ubiegłych odbył się Dzień Gimnazjalisty. Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami przygotował z tej okazji wiele atrakcji. Uroczystość rozpoczęła się od uroczystego ślubowania przedstawicieli klas pierwszych, którzy tego dnia otrzymali również swoje legitymacje. Tematem przewodnim była starożytna Grecja. W związku z tym wszystkie konkurencje zorganizowane były w duchu olimijskiej rywalizacji i prowadzone przez greckich bogów i boginie. I tak nasi pierwszoklasiści musieli się zmierzyć z makijażem godnym Afrodyty, zaprojektowaniem szat dla Apolla, pytaniami Ateny oraz wykazać się tężyzną fizyczną w pięcioboju Heraklesa. Uczniowie kochający taniec mieli także szansę wykonać wspólny taniec z boginiami a na koniec imprezy zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia na Olimpie.

Dziękujemy za wspólną zabawę!Komentarze [0]

refresh