Mistrzostwa Szkół, Gmin i Powiatów o puchar Bernarda Kobielskiego.

Kategoria: Sportowe

Dodano: środa 5 października 2016 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2016_120.jpgDnia 27.09.2016 roku w Żerkowie odbyły się Mistrzostwa Szkół, Gmin i Powiatów o puchar Bernarda Kobielskiego. Tym razem w zawodach startowała młodzież z trzech województw. Uczniowie klas I i II szkół gimnazjalnych zmagali się w różnych konkurencjach lekkoatletycznych. Młodzież Gimnazjum nr2 wypadła znakomicie. Zdobywając trzy złote  i jeden brązowy medal oraz zajmując wiele punktowanych miejsc z pewnością uplasuje się na wysokim miejscu   w drużynowej punktacji szkół(do tej pory nie ma wyników drużtnowych szkół i powiatów).Na najwyższe wyrazy uznania zasługują medaliści: Marika Majewska - I m-ce w biegu na 300m IIe, Jakub Urbaniak - 600m IIb, Marcel Rembowicz - 100m IIp oraz IIIm-ce Kacper Grabarek - skok w dal IIp. Gratulujemy wszystkim sportowcom, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę i życzymy sukcesów w dalszych startach.
Komentarze [0]

refresh