Higienę warto znać i codziennie o nią dbać!

Kategoria: Z życia szkoły

Dodano: poniedziałek 24 października 2016 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2016_123.jpg

W ramach projektu Szkoła Promująca Zdrowie Samorząd Uczniowski podczas organizacji Dnia Gimnazjalisty przedstawił uczniom główne cele i założenia tego projektu na rok szkolny 2016/2017. W tym roku priorytetem jest zapoznanie uczniów z podstawowymi zasadami dbałości o higinę osobistą i wygląd zewnętrzny . To jak wyglądamy i jak czujemy się we własnej skórze ma przecież duże znaczenie; wpływa na naszą samoocenę i na nasze relacje z otoczeniem. Warto więc zadać sobie trochę trudu i zadbać o siebie pamiętając o tym, że dbanie o higinę osobistą może być naprawdę przyjemne, czego dowodem są plakaty wykonane z tej okazji przez każdą z klas pierwszych. Materiały te zostały zaprezentowane już podczas Dnia Gimnazjalisty a teraz podziwiać je mogą wszyscy uczniowie na szkolnych korytarzach.Komentarze [0]

refresh