MISTRZOSTWA POWIATU W SZTAFETACH PŁYWACKICH

Kategoria: Z życia szkoły

Dodano: wtorek 25 października 2016 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2016_124.jpg

Dnia 18.10.2016 r. na Basenie Agua Life we Wrześni odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetach Pływackich w kategorii dziewcząt i chłopców. Dziewczęta wywalczyły II miejsce w składzie: Laura Brzóstowicz IIIA, Rakowska Michalina IS, Reszelewska Olga IS, Kokocińska Patrycja IE, Sereda Martyna IE, Palczak Zuzanna IE, Zielińska Magdalena IE, Klamerek Zuzanna IA, Brzóstowicz Martyna IA, Błaszczyk Kamila IB, Wardęska Anna IIA.

Sztafeta chłopców zajęła I miejsce w składzie: Perzyński Jan IS, Nowak Bartosz IIIS, Maciejewski Jakub IIB, Ladorski Michał IIB, Fedorowicz Kamil IIs, Więcek Igor IS, Natkowski Krystian IIP, Makowski Wiktor IIP, Wołoszyn Michał IIIB, Lewandowski Wojciech IIIB.

Nasze sztafety wywalczyły awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się w listopadzie na Termach Maltańskich.

GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Komentarze [0]

refresh