Sukces naszych piłkarzy

Kategoria: Z życia szkoły

Dodano: czwartek 27 października 2016 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2016_126.jpg

Niezbyt gościnni dla swoich konkurentów okazali się gospodarze finałów Mistrzostw Powiatu w piłce nożnej halowej. W rozegranym w hali Gimnazjum nr 2 im. A. Prądzyńskiego we Wrześni w dniu 25 X 2016 r. turnieju, nasi reprezentanci spisali się na medal i to na złoty. Tym samym przełamali trzyletnią niemoc w tych rozgrywkach i zakwalifikowali się do szcze- bla rejonowego XVIII Gimnazjady Wojewódzkiej. W rywalizacji sześciu najlepszych gimnazjów naszego powiatu okazali się bezkonkurencyjni, odnosząc trzy zwycięstwa przy jednym remisie. Gwoli dziennikarskiego obowiązku wypada napisać, iż w fazie grupowej nasi piłkarze pokonali Gimnazjum Pyzdry 4:1 i zremisowali z Gimnazjum Miłosław 0:0. W pół-finale rywalom z Zasutowa zaaplikowali 4 gole przy 1 straconym. W finałowym meczu nie pozostawili złudzeń swoim przeciwnikom z Kołaczkowa zwyciężając w stosunku 3:1. W składzie złotych medalistów wyselekcjonowanych przez trenerów A. Chałupniczaka i B. Kupisa grali: Marcel Rembowicz, Patryk Sikora, Kacper Grabarek, Arek Wolniewicz, Wiktor Wojciński, Kacper Grosicki, Jakub Pawłowski, Dominik Pruchnik, Dawid Krukowski, Stanicław Klamecki – Cichy. Miejmy nadzieję, że nasi chłopcy nawiążą do dawnych piłkarskich sukcesów swoich starszych kolegów, którzy dwukrotnie święcili triumf w finałach wojewódzkich i również z ich udziału w dalszej fazie rozgrywek będziemy mogli ponownie się cieszyć.

jagracz
 Komentarze [0]

refresh