Uczennice klasy IIs i Is w Mistrzostwach Wielkopolski Młodziczek.

Kategoria: Z życia szkoły

Dodano: poniedziałek 31 października 2016 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2016_129.jpg

Uczennice klas sportowych o profilu piłki siatkowej reprezentujące Uczniowski Klub Sportowy ,,OLIMP” działający przy Gimnazjum nr 2 we Wrześni, biorą udział w Mistrzostwach Wielkopolski Młodziczek organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Siatkowej w Poznaniu . W kategorii młodziczek w sezonie 2016/2017 zgłosiły się 32 zespoły. W pierwszej fazie rozgrywek nasze siatkarki trafiły do grupy 4, w której grały z KTPS Konin, UKS Kaniasiatka Gostyń i MKS MOS Turek. Po rozegraniu trzech turniejów, wygraniu wszystkich meczów i zajęciu pierwszego miejsca w grupie, nasz zespół trafił do grupy zespołów walczących o miejsca 1-16. W tej fazie rozgrywek nasze siatkarki będą grały z GKS Sompolno, UKS 17 Kalisz i UKS Hetman Sobieski Poznań. Pierwszy turniej w którym nasze siatkarki będą brały udział odbędzie się we Wrześni 19.11.2016r.

Dobrą okazją do sprawdzenia formy przed następną fazą rozgrywek będzie udział w turnieju młodziczek w Miłosławiu 5 listopada a także w XXVI Turnieju Piłki Siatkowej Młodziczek z okazji „Święta Niepodległości” , który odbędzie się w dniach 11-12 listopada w Środzie Wlkp .Mamy nadzieję , że zebrane doświadczenia okażą się pomocne w walce o awans do fazy półfinałowej Mistrzostw Wielkopolski Młodziczek. Życzymy powodzenia naszym młodym siatkarkom.

Zespół młodziczek UKS Olimp Września: Karina Szymaniak,Weronika Matuszak,Marcelina Izydorek,Olga Reszelewska,Olga Nowaczyk,Michalina Rakowska,Maria Marciniak,Klaudia Zehner,Katarzyna Banaszak,Julia Waszak,Maja Zdziabek,Karina Błaszczak,Magdalena Szarzyńska,Liwia Śleziona,Natalia Kasprzak,Oliwia Sikorska,Wiktoria Wysocka,Weronika Wizła,Jagoda Strzelczyk,Wiktoria Nowak,Anita Sobaszkiewicz,Joanna Czerniejewska,Sandra Piechowiak.Komentarze [0]

refresh