Wojewódzki Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej

Kategoria: Z życia szkoły

Dodano: piątek 4 listopada 2016 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2016_130.jpg

3 listopada 2016 roku odbył się w naszej szkole etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej. 15 uczniów zmagało się z pytaniami dotyczącymi między innymi zasad ustrojowych RP, samorządu terytorialnego, podstawowych umiejętności społecznych. Test składał się z 34 zadań zamkniętych i 6 otwartych, w których należało wykazać się nie tylko wiedzą, ale również umiejętnością argumentowania, prezentowania własnych opinii i poglądów oraz uzasadniania ich. Pięcioro uczestników zakwalifikowało się do etapu rejonowego, w którym oprócz testu oceniane będzie także przygotowanie projektu badawczego. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na etapie rejonowym uczniom klasy 3 b: Kacprowi Szademu , Patrykowi Kaczmarkowi, Jędrzej Staszakowi, Dawidowi Szwarcowi oraz z klasy 3 a Adamowi Sławińskiemu.Komentarze [0]

refresh