MISTRZOSTWA POWIATU W BADMINTONIE

Kategoria: Z życia szkoły

Dodano: wtorek 15 listopada 2016 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2016_136.jpg

Ze względu na fakt, że badminton jest sportem niezwykle przyjaznym i eleganckim, a w Polsce z roku na rok przybywa coraz więcej miłośników tej dyscypliny, zdecydowaliśmy się prowadzić zajęcia z badmintona. Na zajęciach uczniowie kształcili sprawność fizyczną, a szczególnie cechy takie jak: koordynacja ruchowa, szybkość, siła i wytrzymałość. Poznali przepisy gry, elementy techniki i taktyki gry, Efekty wspólnej pracy dały się zauważyć podczas Mistrzostw Powiatu w Badmintonie , w których nasi wychowankowie zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców awansowali do Finału Rejonu ,które odbędą się w listopadzie. Drużynę dziewcząt reprezentowały Iga Sroka, Laura Brzóstowicz, Anna Gawron oraz Malwina Kubicka, natomiast drużynę chłopców reprezentowali Kacper Jaskólski, Mikołaj Filipiak, Adam Sławiński, Jakub Ciesielski


GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Komentarze [0]

refresh