Szkoła Małego Inżyniera - głosowanie

Kategoria: Z życia szkoły

Dodano: piątek 18 listopada 2016 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2016_139.jpg

Od dnia 15.11.2016 ruszył konkurs "Szkoła Małego Inżyniera", w którym uczestniczy nasze gimnazjum. W ramach konkursu szkoła może wygrać zestawy robotów oraz całodniowy festiwal technologiczny, pełen niezwykłych pokazów, stanowisk edukacyjnych oraz warsztatów z zakresu robotyki oraz programowania dla wszystkich uczniów szkoły.

Aby nasza szkoła znalazła się w gronie zwycięzców, potrzebuje Waszych głosów. Codziennie do 20.12.2016 można oddać jeden głos na wybraną z listy szkołę. By oddać głos, wystarczy kliknąć w wybraną szkołę, a następnie wybrać ikonę "Oddaj głos".

Adres strony do głosowania: http://szkolamalegoinzyniera.pl/zaglosuj-na-szkole

Pamiętajcie - każdy głos ma znaczenie!Komentarze [0]

refresh