KONKURS LITERACKI ROZSTRZYGNIĘTY

Kategoria: Z życia szkoły

Dodano: środa 23 listopada 2016 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2016_141.jpg

Są już wyniki zorganizowanego przez bibliotekę szkolną konkursu ,,Alternatywne zakończenie wybranej książki”, który dał naszym czytelnikom możliwość kreowania losów znanych literackich bohaterów. Osób, które nie bały się zmierzyć z cenionymi przez wielu utworami i trochę w nich ,,namieszać” było sporo, o czym świadczą prace licznie zgłoszone do konkursu. Uczestnicy wykazali się pomysłowością w tworzeniu oryginalnych zakończeń powieści, plastycznością opisów i żywymi dialogami, często umiejętnie oddając klimat książek, które wybrali. A oto zwycięzcy konkursu:

I miejsce – Maria Marczak kl. 3e

II miejsce- Julia Król kl. 2c, Natalia Pilarska kl. 3e

III miejsce- Weronika Itczak kl. 2e

Wszystkim młodym pisarkom gratulujemy i zachęcamy do rozwijania talentu!Komentarze [1]

refresh
  1. Znowu Marysia? To skandal !!!!.W sumie- bravo!!!
    Dodał:Arek, 2016-12-08 07:34:43