XVII RAJD NA ODZYSKANIE NIEPODLEGŁOŚCI

Kategoria: Z życia szkoły

Dodano: wtorek 29 listopada 2016 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2016_145.jpg
W sobotę, dnia 19 listopada pięcioosobowa reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w XVII Rajdzie na Odzyskanie Niepodległości.  Uczniowie pod opieką Agnieszki Wardeńskiej-Grzegorskiej pokonali trasę od Gimnazjum nr 2 do Zespołu Szkół w Nowym Folwarku. Po drodze zatrzymali się przy Pomniku Harcerzy i Pomniku Dzieci Wrzesińskich. Zwiedzili też muzeum, gdzie przeprowadzono konkurs historyczny, w którym I miejsce zajęła Weronika Zbieranek, a II Adam Waszak. Drużyna wzięła też udział w innych konkursach przygotowanych przez organizatorów. W rywalizacji strzelania z wiatrówki I miejsce zajął Julian Szczepaniak, II - Adam Waszak, a III - Marta Kiełducka. W konkursie piosenki niepodległościowej zespół zdobył III miejsce.
 


Komentarze [0]

refresh