Mistrz Rachunku

Kategoria: Z życia szkoły

Dodano: piątek 2 grudnia 2016 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2016_147.jpg

23 listopada 2016 roku, 52 uczniów klas pierwszych naszego gimnazjum wzięło udział w konkursie matematycznym „Mistrz Rachunku”, w którym do zdobycia było 97 punktów. W konkursie zwyciężył Rafał Malinowski uczeń klasy I b, który uzyskał 92 punkty. Drugie miejsce zajęła Karolina Dębicka z klasy I b zdobywając 87 punktów, a trzecie miejsce przypadło również uczniowi z klasy I b: Igorowi Zaworskiemu, który uzyskał 82 punkty. Czwarte miejsce, tuż za podium należało do Zuzanny Matuszak z klasy I c, która zdobyła 80 punktów, a piąte miejsce zajęła Wiktoria Lepczyńska z klasy I a uzyskując 77 punktów.

Gratulujemy.Komentarze [0]

refresh