NAGRODY STAROSTY

Kategoria: Z życia szkoły

Dodano: środa 7 grudnia 2016 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2016_149.jpg

Tradycyjnie pod koniec roku Starosta Wrzesiński Dionizy Jaśniewicz dokonał podsumowania realizacji Powiatowego Programu Wspierania Edukacji oraz Wyrównywania Szans Edukacyjnych. Podczas uroczystości, która odbyła się 1 XII 2016 r. w auli Liceum Ogólnokształcącego im. H. Sienkiewicza we Wrześni starosta nagrodził stypendiami edukacyjno – motywacyjnymi wyróżniających się uczniów szkół ponadpodstawowych powiatu wrzesińskiego, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce. Dodatkową grupę nagrodzonych stanowili uczniowie, którzy zanotowali szczególne osiągnięcia artystyczne i sportowe. Zaszczytu udziału w uroczystości dostąpili również reprezentanci naszej szkoły, którzy mogli się poszczycić osiągnięciami sportowymi na szczeblu ogólnopolskim. Laureatami Nagrody Starosty, a tym samym beneficjentami jednorazowego stypendium zostali: Marika Majewska, Michalina Rakowska, Olga Reszelewska, Wiktoria Jagodzińska, Weronika Bukowiecka, Oskar Kubiak, Patryk Ligocki i Kacper Leracz. Nagodzona została też była uczennica naszej szkoły Julia Reszelewska, która – nadal jako zawodniczka UKS „Olimp” Września – tymczasem na zasadzie wypożyczenia reprezentuje barwy KS „Pałac” Bydgoszcz. Miejmy nadzieję, iż te wyróżnienia będą stanowić dodatkowy impuls do jeszcze bardziej efektywnej pracy treningowej naszych młodych sportowców, która w przyszłości przełoży się na ich dalsze wartościowe sukcesy. Uroczystość umiliły występy wokalno – muzyczne uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz słodki poczęstunek dla uczestników spotkania.

jagraczKomentarze [0]

refresh