Supermaturzysta z wiedzy o społeczeństwie

Kategoria: Z życia szkoły

Dodano: wtorek 13 grudnia 2016 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2016_151.jpg

Dnia 9 grudnia2016r. odbył się test czwartej edycji projektu supermaturzysta z wiedzy o społeczeństwie. Organizatorem był Zespół Szkół w Nowym Folwarku. Uczniowie w ciągu 45 min. rozwiązywali arkusz maturalny na poziomie podstawowym.

Naszą szkołę reprezentowało 7 uczniów z kl. IIIe: Wiktoria Sendurkiewicz, Jonna Hofman, Ewa Wasilewska, Klaudia Wujek, Jakub Przybylski oraz uczennice z klasy III a: Aleksandra Kniter i Natalia Konieczna.

Wszyscy zdali egzamin, wykazując się dobrą wiedzą i umiejętnościami z zakresu wiedzy o społeczeństwie i uzyskali dyplom z tytułem supermaturzysty. Gratulujemy!!!!!!!!!

Gospodarzom dziękujemy za miłą atmosferę i słodki poczęstunek.Komentarze [0]

refresh