Kryminalna Noc

Kategoria: Z życia szkoły

Dodano: wtorek 20 grudnia 2016 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2016_152.jpg

W bibliotece nie zawsze jest cicho i spokojnie. Przekonali się o tym uczestnicy Kryminalnej Nocy, która odbyła się 16 grudnia w bibliotece szkolnej. Oprócz rozmów na temat ulubionych książek, młodzi wielbiciele historii z dreszczykiem mieli okazję spotkać się z byłym szefem pionu operacyjnego KPP we Wrześni nadkomisarzem w stanie spoczynku Przemysławem Śmidowiczem, dzięki któremu poznali tajniki pracy detektywa. Po krótkim szkoleniu, mogli także wcielić się w techników kryminalistyki i dokonać oględzin miejsca przestępstwa, zdjąć odciski palców i odpowiednio zabezpieczyć ślady. Reszta nocy upłynęła na różnego rodzaju grach kryminalnych, oglądaniu mrożących krew w żyłach filmów i ciekawych rozmowach przy herbacie.  Na pewno nie była to ostatnia taka noc!


 Komentarze [0]

refresh