Wycieczka do Berlina

Kategoria: Z życia szkoły

Dodano: czwartek 22 grudnia 2016 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2016_154.jpg

Dnia 16 grudnia klasy 1a, 1 e oraz kilkoro uczniów innych klas wybrało się na wycieczkę do stolicy naszych zachodnich sąsiadów. Pierwszym punktem programu było Muzeum Techniki, gdzie oglądaliśmy zabytki motoryzacji, przemysłu lotniczego, stoczniowego, kolejnictwa i wiele innych. Po wizycie w muzeum podziwialiśmy osobliwości Berlina z autokaru oraz podczas spaceru słynną Aleją pod Lipami. Widzieliśmy m.in. Bramę Brandenburską, Uniwersytet Humboldta, najlepiej zachowany fragment Muru Berlińskiego, Reichstag i Katedrę Berlińską. Przed godziną 15 udaliśmy się na Plac Alexandra. Tutaj był czas na zakupy, ciepły posiłek i pobyt na urokliwym jarmarku Bożonarodzeniowym, gdzie można było już poczuć atmosferę świąt. Pełni wrażeń, po godz. 18.00 wyruszyliśmy w drogę powrotną. Do Wrześni dotarliśmy o 23.00. Wycieczkę zorganizowały panie: Ewelina Filipiak, Anna Matuszewska, Krystyna Giszczyńska i Anna Jankowska.

FROHE WEIHNACHTEN

WESOŁYCH ŚWIĄT

MERRY CHRISTMAS

FELIZ NAVIDADKomentarze [0]

refresh