Literatura… od kuchni

Kategoria: Z życia szkoły

Dodano: środa 28 grudnia 2016 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2016_153.jpg

19 grudnia 2016 r. odbył się w naszej szkole już po raz drugi turniej „ Literatura … od kuchni” promujący czytelnictwo . Siedem klas ( I B, I E , IIA , II B , II E , III A i III E ) zmagało się ze sobą w trzech konkurencjach , czyli film , stoisko kulinarne i tzw. freesyle . Uczniowie udowodnili po raz kolejny ,że literatura może inspirować i rozwijać czytelników . Impreza zabłysnęła talentem i kreatywnością uczestników… i choć nie do końca zwycięstwo w tym przedsięwzięciu było najważniejsze , to Komisja podsumowała zmagania następującym werdyktem :

I miejsce – III E II miejsce – II E III miejsce – II A Gratulujemy wszystkim uczestnikom . Było śpiewnie , wesoło ,ciekawie , smacznie i …. cudownie świątecznie . Brawo !Komentarze [0]

refresh