III GMINNY PRZEGLĄD KOLĘD

Kategoria: Z życia szkoły

Dodano: niedziela 22 stycznia 2017 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2017_5.jpg

W środę, 18 stycznia2017r, we Wrzesińskim Ośrodku Kultury już po raz trzeci odbył się Gminny Przegląd Kolęd organizowany przez Urząd Miasta i Gminy i WOK Września.

W przesłuchaniach konkursowych wzięło udział ponad 65 uczestników z przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów. Do konkursu przystąpiły trzy reprezentantki naszej szkoły- Iga Iglewska, Magdalena Ludwiczak i Lidia Zdunek.

W kategorii gimnazjów II miejsce zajęła Iga Iglewska z kl. II A prezentując pastorałkę ”Gwiazdo świeć- kolędo leć” , a miejsce III – Lidia Zdunek z kl. II A śpiewając „ Będzie kolęda” z rep. Meli Koteluk.

Gratulacje i życzenia dalszych sukcesów wokalnych!!!!


 Komentarze [0]

refresh