Koncert „Jasełka z kolędą i piosenką w tle”

Kategoria: Z życia szkoły

Dodano: piątek 27 stycznia 2017 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2017_11.jpg

Późnym popołudniem, 18 stycznia 2017 roku, odbył się cykliczny Koncert Noworoczny p.t. „Jasełka z kolędą i piosenką w tle” przygotowany przez nauczycieli i uczniów klas I – III naszej szkoły. Spotkanie rozpoczęło się przedstawieniem szkolnych Jasełek- teatru cieni- „Jeden – zero dla Ciebie” a następnie wystąpili soliści i chór szkolny prezentując piękne kolędy i piosenki o tematyce świątecznej.

Publiczność jak zwykle wspaniale i licznie dopisała żywo uczestnicząc w śpiewaniu. Aplauzom radości i uznania nie było końca! Przedstawienie i koncert pokazał niezwykłe talenty aktorskie, wokalne i instrumentalne naszych gimnazjalistów.

W Jasełkach wystąpili aktorzy: Lidia Zdunek, Anna Wardęska, Julia Mikołajczak, Dominik Głowacki , Eryk Paczyński, Julia Kołodzińska , Wiktor Makowski, Adrian Hulewicz ,soliści: Angelika Bączkiewicz, Iga Iglewska, Lidia Zdunek, Magdalena Ludwiczak , Zuzanna Gabruk, Zuzanna Furmaniak, Sara Stawiszyńska, Martyna Sereda, Weronika Strojnowska, Patrycja Stolarska, Nina Zakrzewicz, Alicja Maćkowiak, Maria Chudzińska, Mateusz Błaszczyk, Mateusz Karbowiak i Klaudiusz Matuszak ; gitarzyści: Paulina Półrul i Maciej Serafiniak oraz szkolny chór.

Oprawę teatralną przygotowały Panie-Honorata Adamczewska , Elżbieta Górczyńska i Anna Jankowska; oprawę muzyczną pani Roma Wróblewska, dekoracje Pani Lucyna Jóźwiak, opiekę akustyczną- Michał Wołoszyn z kl III B, a nasze muzyczne spotkanie prowadziła Marysia Marczak z kl. III E . Dziękujemy Państwu za udział w naszym corocznym świąteczno – noworocznym spotkaniu i mamy nadzieję- do zobaczenia za rok!Komentarze [0]

refresh