VIII Festiwal Piosenki Miłosnej

Dodano: wtorek 14 lutego 2017 r.

news_2017_13.jpg     14 lutego 2017 roku we Wrzesińskim Ośrodku Kultury, odbył się VIII Festiwal Piosenki Miłosnej      „Miłość swe humory ma” organizowany przez ZSP we Wrześni pod patronatem Starosty  Powiatu.
W przesłuchaniach konkursowych wzięło udział 40 wokalistów konkurując w dwóch kategoriach wiekowych- gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne. Naszą szkołę reprezentowały solistki: Zuzanna Gabruk,  Magdalena Ludwiczak,  Angelika Bączkiewicz,  Lidia Zdunek i  Iga Iglewska.
Wszystkie wykonania naszych piosenkarek  spotkały się z ciepłym odbiorem publiczności , a trzy spośród nich sprawiły nam ogromną radość-  zdobywając nagrody. W kategorii gimnazjalnej I miejsce zajęła jednogłośnie Iga Iglewska z kl. II A,  wykonując utwór Natalii Kukulskiej- „Zakochani”;miejsce II –Zuzanna Gabruk z kl. II E, prezentując wzruszającą piosenkę ” Boję się” z musicalu Romeo i Julia,a wyróżnieniem obdarowano Angelikę Bączkiewicz z kl. III F, która zaprezentowała  „Miasto” z filmu Miasto 44.
Ogromne brawa i gratulacje dla naszych solistek. Życzymy dalszych owocnych przesłuchań konkursowych i wiele sukcesów!!!!