Dziewczęta Gimnazjum nr 2 złotymi medalistkami Mistrzostw Powiatu w Piłce Siatkowej.

Kategoria: Z życia szkoły

Dodano: poniedziałek 20 lutego 2017 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2017_18.jpg14 lutego  w Bugaju koło Miłosławia odbyły się Mistrzostwa Powiatu Dziewcząt w Piłce Siatkowej. Najlepszym zespołem  okazała się reprezentacja Gimnazjum nr 2 we Wrześni, która wygrała 3:0 z reprezentacją  gimnazjum z Miłosławia i zdobyła I miejsce , potwierdzając swoją dominację w tym dniu. Najlepszy zespół Mistrzostw Powiatu, czyli Gimnazjum nr 2 Września będzie reprezentować powiat wrzesiński w finale rejonu Poznań-Wschód. Gratulujemy i życzymy samych wygranych w dalszej fazie rozgrywek.

Gimnazjum nr 2  Września: Weronika Bukowiecka, Wiktoria Jagodzińska, Maria Chudzińska, Dorota Krzyżańska, Weronika Makowska, Wiktoria Kujawiak, Martyna Dutkiewicz, Julia Waszak, Karina Błaszczak, Karina Szymaniak, Maria Marciniak, Olga Reszelewska  i trener Przemysław Motyl.
 

Komentarze [0]

refresh