Odmalowane piórem, opisane pędzlem…

Kategoria: Z życia szkoły

Dodano: czwartek 9 marca 2017 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2017_22.jpg Taki tytuł nosił konkurs plastyczny zorganizowany przez bibliotekę szkolną we współpracy z p. Lucyną Joźwiak. Konkurs poświęcony był kobietom – bohaterkom literackim - nie bez powodu więc, ogłoszenie wyników i wystawa prac konkursowych miały miejsce 8 marca, czyli w Dniu Kobiet. A oto zwycięzcy konkursu:
I miejsce-  ex aequo Patrycja Stachura z kl. 2e oraz Lidia Zdunek z kl. 2a
II miejsce - Zuzanna Sieradzka z kl. 2a
III miejsce – Wiktor Zdrojek z kl. 2e
Ponadto komisja konkursowa wyróżniła Zuzannę Wysocką, Kingę Trochę oraz Annę Wardęską. Prace, nie tylko te nagrodzone, można podziwiać w ,,galerii” na szkolnym łączniku. Zwycięzcom gratulujemy!Komentarze [0]

refresh