Złoto w Mistrzostwach Powiatu w Koszykówce Dziewcząt

Kategoria: Z życia szkoły

Dodano: środa 15 marca 2017 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2017_25.jpgSukcesem reprezentantek naszej szkoły zakończyły się Mistrzostwa Powiatu w Koszykówce Dziewcząt. Zawody odbyły się 06.03.2017 w hali Gimnazjum nr 2 we Wrześni. W turnieju uczestniczy zespoły z Pyzdr, Kołaczkowa, Orzechowa i Wrześni. Nasze dziewczęta rozegrały trzy spotkania, w których nie miały sobie równych i zdobyły I miejsce. Ich ambitna postawa sportowa i chęć gry zasługują na pochwałę. Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie : Oliwia Osuch, Julia Klechammer, Magdalena Wachowicz, Michalina Rakowska, Olga Reszelewska, Karina Szymaniak, Iga Sroka, Julia Dębowska, Patrycja Matuszewska, Kamila Błaszczyk, Maria Jęczmionka.
    
Dziewczęta zajmując pierwsze miejsce  awansowały do Mistrzostw Rejonu.

Gratulacje!

Komentarze [0]

refresh