Happy St. Patrick’s Day!!!

Kategoria: Z życia szkoły

Dodano: poniedziałek 20 marca 2017 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2017_26.jpg17 marca uczniowie naszej szkoły przyłączyli się do obchodów Dnia Świętego Patryka. Nie jest to jedynie święto narodowe Irlandii, ale również jedno z najchętniej obchodzonych świąt na świecie, także w naszym Gimnazjum.  Organizowane są wtedy parady, imprezy, koncerty, a wszystko to na cześć patrona Zielonej Wyspy. Przygotowane przez uczniów prezentacje, plakaty oraz interaktywne ćwiczenia ubogaciły ich wiedzę z zakresu kultury krajów anglojęzycznych, uwrażliwiły młodzież na inne obyczaje i tradycje oraz pozwoliły im przy okazji dobrze się bawić. 
 
Poniżej można obejrzeć wyróżnione prace plastyczne naszych uczniów.
Komentarze [0]

refresh