Uroczystość podsumowania konkursów z języka niemieckiego

Kategoria: Z życia szkoły

Dodano: piątek 24 marca 2017 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2017_28.jpgW środę, 22.03, w Liceum Ogólnokształcącym we Wrześni odbyła się uroczystość podsumowania konkursów z języka niemieckiego i wręczenia ich laureatom nagród oraz dyplomów. Wszystkie konkursy zrealizowane zostały w ramach projektu ,,Konstruowanie zasad spójności nauczania przedmiotów ogólnokształcących na poziomie gimnazjum  i szkoły ponadgimnazjalnej’’, pod patronatem Starostwa Powiatowego we Wrześni’ W spotkaniu uczestniczyli również uczniowie naszej szkoły: Mikołaj Filipiak z kl.3a, który zdobył I m. w konkursie wiedzy o Niemczech oraz Iga Sroka, również z kl.3a, która zajęła III m. w konkursie leksykalno-gramatycznym ,,Deutsch macht Spass’’. W nagrodę nasi uczniowie pojadą na jednodniową wycieczkę do stolicy naszych zachodnich sąsiadów.

Cieszymy się   i  życzymy dalszych sukcesów!

Komentarze [0]

refresh