Pierwszy Dzień Wiosny w Gimnazjum nr 2!

Kategoria: Z życia szkoły

Dodano: środa 29 marca 2017 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2017_31.jpg21 marca to dzień podczas którego już od wielu lat w naszej szkole uroczyście świętujemy nadejście Wiosny. Uczniowie mogą wykazać się swoją kreatywnością, pomysłowością oraz licznymi talentami wykonując przydzielone im zadania. Tak było i tym razem! Podczas czwartej i piątej godziny lekcyjnej uczniowie rozwiązywali tematyczną krzyżówkę, odgadywali podchwytliwe zagadki, układali wiersze o higienie osobistej, przerabiali koszulkę z krótkim rękawem w wiosenną torebkę, uczestniczyli w konkursie Jaka to melodia?,kreowali stylizacje (wiosenną, ekologiczną, subkulturę oraz strój z minionej epoki) na pokaz mody, a także przebierali się za Panią Wiosnę by stanąć w walce o tytuł Miss Wiosny 2017. Ponadto, tworzyli plakaty pod tegorocznym hasłem Szkoły Promującej Zdrowie: „Higienę warto znać i codziennie o nią dbać”, a tydzień przed planowaną uroczytością szkolną, uczniowie nakręcili reklamy popularnych kosmetyków stosowanych w powszednim dbaniu o higienę osobistą. Reklamy obejrzeć można w specjalnej zakładce na stronie głównej Gimnazjum nr 2. Wszystkie klasy były zaangażowane w przygotowania do wielkiego finału, którego rozstrzygnięcie odbyło się na szóstej lekcji w sali gimnastycznej. Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania, gdyż uczniowie nie zawiedli a ich stylizacje były staranne, kolorowe i zachwycające J

Videorelację z tego wydarzenia można obejrzeć na stronie WWTV pod adresem: http://wwtv.pl/2017/03/aktualnosci-miss-wiosny-2017-w-gimnazjum-nr-2/

Komentarze [0]

refresh